Oops...
Slider with alias home-page-video not found.

Create your free account now and get immediate access to 100s of online Courses.

  Popular Courses

  5000
  Learners
  6000
  Graduates
  150
  Countries Reached
  940
  Courses Published

  Events

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

  Lastest News

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

  Fatih Bağsar
  3 Aralık 2019

  Hayaller Engelsizdir Yüşüyüşündeyiz

  Fatih Bağsar
  24 Kasım 2019

  14. Yılımızda Öğretmeler Günü

  What People Say

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

  yenigun-fav

  Ayşe ARSLAN

  Yaz Stajyeri (Özel Eğitim Öğretmenliği)

  YeniGün Özel Eğitim Merkezi çalışanları arasında samimi, içten ve sıcak bir aile ortamı var. Burada bulunmak insanın kendisini rahat hissetmesine olanak sağlamakta.

  yenigun-fav

  Melis SÖNMEZ

  Yaz Stajyeri (Özel Eğitim Öğretmenliği)

  YeniGün Özel Eğitim Merkezi, benim çalışmaya başladığım süreçten bu yana huzurlu olduğum, kendimi mutlu hissettiğim güvenli bir kurum. Eğitimciler ve diğer tüm çalışanları samimi, güler yüzlü, temiz kalpli insanlar. YeniGün bana çok şey kattı; hayatımda iyi ki yaptım diyebileceğim şeylerden biridir burada olmak. İyi ki YeniGün Özel Eğitim Merkezi’nde görev yaptım, orada ki insanları iyi ki tanıdım diyebilirim. Burada çalıştığım grup eğitimi sınıfında çok güzel günler geçirdim; çocuklarla etkinlikler yapıp, oyunlar oynayıp, şarkılar söyledik ve çok ama çok eğlendik. Her an benim için çok özeldi, hepsi çok tatlıydı, ayrı ayrı hepsini çok seviyorum. Özleyeceğim…
  YeniGün’ün kurucusu Hüsamettin Akyıldız’a ve kurum müdür yardımcısı Fehamettin Hoca’ya her şey için sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum, iyi ki tanıdığım iki iyi insan. Tekrar bir arada olmak umuduyla.

  yenigun-fav

  Yağmur Yavuz

  Yaz Stajyeri (Özel Eğitim Öğretmenliği)

  YeniGün Özel Eğitim Merkezi bana büyük tecrübeler sağladı. Kurumun sıcak ve aile ortamı gibi bir ortama sahip olması burayı çok sevmemi sağladı. YeniGün’de çok şey öğrendim; öğrenciler, öğretmenler, veliler ve en önemlisi de mesleğim konusunda tecrübelerimi arttırdım. YeniGün’ü çok sevdim ve kısmet olursa mezun olduğumda burada çalışmak isterim.

  yenigun-fav

  Arda DÜNDAR

  Öğrenci

  Canım öğretmenim,
  İlk gün karşında çok utanmıştım, bütün soruları kafamı sallayarak cevaplamıştım. Çünkü konuşmalarım hiç anlaşılmıyor ve kimse beni anlamıyor diye çok içime kapanmıştım. Aslında çok yaramaz bir çocuktum ama sizin yanınızda uslanıyordum. Tek tek söyleyemediğim bütün sesleri öğrettin bana, önce “k” harfinden başladık. Ne kadar mutlu oldu annem ”k” sesini çıkardığımda. Sonra “g” sesine geçtik, boğazımı titretmeyi öğrendim; gel, git, gazoz, garaj hepsini söylüyordum. Sonra yılan sesi dedik; ”sısssss” yaptık. Artık babamın da adını söyleyebiliyordum, Serkan diyebiliyordum, babam çok mutlu olmuştu. Sonra “z” sesi, sonra “v”, sonra ”ç”, sonra “y” derken bütün sesleri söyleyebiliyordum artık. Her hafta Salı gününün gelmesini iple çekiyordum çünkü çok şey öğretiyordun bana.
  Bugün çok üzgünüm çünkü bu son dersimiz. Minnet borçluyum sana öğretmenim, sen bana hayata daha güçlü tutunmayı, kimseden çekinmemeyi ve ne olursa olsun hep gülmesini öğrettin.
  Canım öğretmenim, seni çok seviyorum. Beni çok güzel eğittiğin için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

  yenigun-fav

  Eren’in Annesi

  Öğrenci Velisi

  YeniGün Özel Eğitim Merkezi’ne bir yıl oldu başladık. Oğlum Eren’de; dikkat eksikliği ve konuşma bozukluğu vardı, bazı sesleri çıkaramıyordu. YeniGün Dil Terapistlerinden bir yıl dil eğitimi aldık. Bir yıl sonunda eğitimimiz sona erdi. Eren verilen ev ödevlerini çok nazlanarak yaptığı halde çok ilerleme kaydettik. Artık Eren bütün sesleri çıkartabiliyor. Öğretmenlerinin ikisi de çok profesyonel. İlk zamanlarda tereddüt etmiştim, öğretmenlerinin ikisinden de aynı anda ders aldığımız için çocuğun kafası karışabilir diye düşünüyordum fakat iki öğretmen de birbirleriyle danışıklı çalıştıkları için hiç tereddütüm kalmadı, düşüncelerimin aksine daha yararlı oldu. Çok memnunuz YeniGün’den, sonsuz teşekkürler.

  Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

  [mc4wp_form]