Getting Started

Own your future learning new skills online
5000
Learners
6000
Graduates
150
Countries Reached
940
Courses Published

Events

Upcoming Education Events to feed your brain.

Lastest News

Education news all over the world.

Fatih Bağsar
3 Şubat 2023

Online Disleksi Testi

Fatih Bağsar
3 Aralık 2019

Hayaller Engelsizdir Yüşüyüşündeyiz

Fatih Bağsar
24 Kasım 2019

14. Yılımızda Öğretmeler Günü

What People Say

How real people said about Education WordPress Theme.

yenigun-fav

Ayşe ARSLAN

Yaz Stajyeri (Özel Eğitim Öğretmenliği)

YeniGün Özel Eğitim Merkezi çalışanları arasında samimi, içten ve sıcak bir aile ortamı var. Burada bulunmak insanın kendisini rahat hissetmesine olanak sağlamakta.

yenigun-fav

Melis SÖNMEZ

Yaz Stajyeri (Özel Eğitim Öğretmenliği)

YeniGün Özel Eğitim Merkezi, benim çalışmaya başladığım süreçten bu yana huzurlu olduğum, kendimi mutlu hissettiğim güvenli bir kurum. Eğitimciler ve diğer tüm çalışanları samimi, güler yüzlü, temiz kalpli insanlar. YeniGün bana çok şey kattı; hayatımda iyi ki yaptım diyebileceğim şeylerden biridir burada olmak. İyi ki YeniGün Özel Eğitim Merkezi’nde görev yaptım, orada ki insanları iyi ki tanıdım diyebilirim. Burada çalıştığım grup eğitimi sınıfında çok güzel günler geçirdim; çocuklarla etkinlikler yapıp, oyunlar oynayıp, şarkılar söyledik ve çok ama çok eğlendik. Her an benim için çok özeldi, hepsi çok tatlıydı, ayrı ayrı hepsini çok seviyorum. Özleyeceğim…
YeniGün’ün kurucusu Hüsamettin Akyıldız’a ve kurum müdür yardımcısı Fehamettin Hoca’ya her şey için sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum, iyi ki tanıdığım iki iyi insan. Tekrar bir arada olmak umuduyla.

yenigun-fav

Yağmur Yavuz

Yaz Stajyeri (Özel Eğitim Öğretmenliği)

YeniGün Özel Eğitim Merkezi bana büyük tecrübeler sağladı. Kurumun sıcak ve aile ortamı gibi bir ortama sahip olması burayı çok sevmemi sağladı. YeniGün’de çok şey öğrendim; öğrenciler, öğretmenler, veliler ve en önemlisi de mesleğim konusunda tecrübelerimi arttırdım. YeniGün’ü çok sevdim ve kısmet olursa mezun olduğumda burada çalışmak isterim.

yenigun-fav

Arda DÜNDAR

Öğrenci

Canım öğretmenim,
İlk gün karşında çok utanmıştım, bütün soruları kafamı sallayarak cevaplamıştım. Çünkü konuşmalarım hiç anlaşılmıyor ve kimse beni anlamıyor diye çok içime kapanmıştım. Aslında çok yaramaz bir çocuktum ama sizin yanınızda uslanıyordum. Tek tek söyleyemediğim bütün sesleri öğrettin bana, önce “k” harfinden başladık. Ne kadar mutlu oldu annem ”k” sesini çıkardığımda. Sonra “g” sesine geçtik, boğazımı titretmeyi öğrendim; gel, git, gazoz, garaj hepsini söylüyordum. Sonra yılan sesi dedik; ”sısssss” yaptık. Artık babamın da adını söyleyebiliyordum, Serkan diyebiliyordum, babam çok mutlu olmuştu. Sonra “z” sesi, sonra “v”, sonra ”ç”, sonra “y” derken bütün sesleri söyleyebiliyordum artık. Her hafta Salı gününün gelmesini iple çekiyordum çünkü çok şey öğretiyordun bana.
Bugün çok üzgünüm çünkü bu son dersimiz. Minnet borçluyum sana öğretmenim, sen bana hayata daha güçlü tutunmayı, kimseden çekinmemeyi ve ne olursa olsun hep gülmesini öğrettin.
Canım öğretmenim, seni çok seviyorum. Beni çok güzel eğittiğin için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

yenigun-fav

Eren’in Annesi

Öğrenci Velisi

YeniGün Özel Eğitim Merkezi’ne bir yıl oldu başladık. Oğlum Eren’de; dikkat eksikliği ve konuşma bozukluğu vardı, bazı sesleri çıkaramıyordu. YeniGün Dil Terapistlerinden bir yıl dil eğitimi aldık. Bir yıl sonunda eğitimimiz sona erdi. Eren verilen ev ödevlerini çok nazlanarak yaptığı halde çok ilerleme kaydettik. Artık Eren bütün sesleri çıkartabiliyor. Öğretmenlerinin ikisi de çok profesyonel. İlk zamanlarda tereddüt etmiştim, öğretmenlerinin ikisinden de aynı anda ders aldığımız için çocuğun kafası karışabilir diye düşünüyordum fakat iki öğretmen de birbirleriyle danışıklı çalıştıkları için hiç tereddütüm kalmadı, düşüncelerimin aksine daha yararlı oldu. Çok memnunuz YeniGün’den, sonsuz teşekkürler.

Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

[mc4wp_form]